Cici Bebe Besin Değeri: Cici Bebe Kaç Kalori?

Cici Bebe Besin Değeri: Cici Bebe Kaç Kalori
expand

KAYNAKCnnturk.com

Cici Bebe Besin Değeri: Cici Bebe Kaç Kalori?

Cici bebe besin değerleri oldukça yüksektir. Yıllardır tüketilen bu besin anne ve babaların çocukları için satın aldığı ürünlerden biridir. 1 paket cici bebe içerisinde toplam 1105 kalori bulunmaktadır. 1 adet cici bebede ise 18 kalori yer alır. Farklı ürünler kullanılarak hazırlanan mamalar için 10 adet cici bebe 177 kalori olarak bilinmektedir.

Tahıllı cici bebe çeşidinde ise tanesinde 17 kalori bir paketinde ise 1070 kalori yer almaktadır. Ürün çeşitlerine göre kalori ve besin değerleri değişmektedir. Sağlıklı besin tüketmek isteyen kişiler ürün içeriğine ve kalori dengesine uygun şekilde ürün seçmektedir.

Cici Bebe Vitamin Değerleri Nedir?

Cici bebe vitamin değerleri tahıllı ve tahılsız olarak değişmektedir. Genel olarak içerisinde 183.75 gram karbonhidrat bulunur. 13.5 gr protein desteği sağlar. Toplamda 34.75 gr yağ içerir. 7.75 gr oranında lif desteği sağlar. Aynı zamanda kolesterolü dengeleyici vitaminler içerir.

Cici Bebe Besin Değeri: Cici Bebe Kaç KaloriCici Bebe Faydaları Nelerdir?

Cici bebe faydaları oldukça fazladır. Özellikle gelişim çağındaki çocukların mutlaka tüketmesi gereken besinler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda içerisinde bulunan buğday unu da kişilerin kas ve kemik gelişimlerine katkı sağlar. İçerisinde bitkisel yağ olan Palm ve Ayçiçek yağı bulunmaktadır. Bu şekilde kas ve kemiklerin gelişimine destek sağlar.

Cici bebe faydaları arasında kan şekeri dengeleyici ürün lifleri de yer almaktadır. Bu lifler kişilerin kalsiyum eksikliğini de kapatmaktadır. Mineral ve vitamin desteği oluşturan cici bebe bebeklerin diş gelişimine de olumlu destek sağlamaktadır.

Cici bebe tüketerek büyüyen bebeklerin beyin gelişimleri çok daha iyi ilerlemektedir. Bilinçli ürün tüketimine önem veren kişiler için tamamen doğal malzemeler kullanılarak üretilen bu besin tercih edilmektedir. İçerisinde K ve E vitaminleri bulunmaktadır.

Bu vitaminler hem kas dokularını yenilemekte hem de vücuda yeni hücre oluşumları sağlamaktadır. Uzun süre tokluk hissi oluşturmaktadır. Demir ve magnezyum eksikliğini giderir. Ani açlık ya da kan şekeri düşmesi problemlerinin tamamını kısa süre içerisinde ortadan kaldırır.

Temmuz 23, 2024

Rüyada Doğum Yapmak Ne Anlama Gelir? Rüyada Çocuk Doğurmak Neye Yorumlanır?

Rüyada Doğum Yapmak Ne Anlama Gelir?Rüyada doğum yapmak, rüyanın içeriğine...

Temmuz 23, 2024

Rüyada Köfte Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Köfte Yemek Neye Yorumlanır?

Rüyada Köfte Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada köfte görmek kişinin...

Temmuz 23, 2024

Rüyada Kırık Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yumurta Kırmak Neye Yorumlanır?

Rüyada Kırık Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir?Rüyasında kırık yumurta gören...

Temmuz 23, 2024

Erdoğan, Hatay’ın ana vatana katılışının yıl dönümünü tebrik etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hatay'ın ana vatana katılışının yıl dönümünü...

Temmuz 23, 2024

Video Haber | Dilan Polat tahliye olacak mı?

KAYNAKCNN TÜRKTutuklanması, cezaevi günleri. Her şeyiyle gündem oldu. Cezaevinde 8...

Temmuz 23, 2024

Borsa günü düşüşle tamamladı

KAYNAKAABIST 100 endeksi, önceki kapanışa göre 83,22 puan azalırken, toplam...